הודעה על פתיחת דפי בית לחברי האגודה

תאריך: 05/02/2012

D-R אתר לכל רופא

חברים יקרים,
לפני מס' ימים נשלח אליכם מהאגודה מכתב בנושא פתיחת דף בית אישי ומיד אחריו גם הודעה מאתר d-r.co.il עם סיסמתכם לצורך עדכון דף הבית (ההודעה הגיעה מכתובת המייל gershovi@gmail.com). במידה והנכם זקוקים לתזכורת לסיסמתכם, ניתן לפנות כאן ולבקש תמיכה. חלק מכם כבר ניצל את האפשרות ונשמח כמובן אם כל חברי האגודה ייצטרפו לפרוייקט.

בהודעה הראשונה ציינו שבמסגרת מאמצי האגודה לכאב להעניק לחבריה ערך מוסף, הטבות ויתרונות, אנו שמחים להודיע שהודות לשיתוף הפעולה עם e-Med, מפעילת האתר שלנו,  יוכל בקרוב כל חבר באגודה להנות מאתר בית אישי משלו. בימים הקרובים יקבל כל אחד מכם הודעה עם קישור אשר יאפשר לו להכנס לדף הבית שהוכן לו על בסיס טופס הפרטים והרישום שלו באגודה, ולערוך ולהשלים אותו באופן עצמאי.
כתובת האתר היא http://d-r.co.il.

באתר האגודה נציג קישור שיפנה לאתר דפי הבית של החברים. דפי הבית האישיים שלכם יהיו גם זמינים לחיפושים בגוגל. בנוסף, לכל דף בית יהיה למעשה כתובת יחודית עם השם שלכם.

השירות הזה יינתן לכל החברים המעוניינים ללא תשלום, כהטבה לחברי האגודה. בכדי לממן את ההשקעה הגדולה הכרוכה בהקמת אתרי הבית הללו אי-מד תאפשר לחברות תרופות וציוד רפואי המעוניינות בכך לפרסם (על אחריות החברות ומבלי שיהיה לפירסומים אלה זיקה כל שהיא או אחריות מצדכם) במקומות המיועדים לפירסום באתרי הבית.

בהמשך, חברים שיהיו מעוניינים לשדרג את אתר הבית שלהם ולכלול אופציות נוספות כמו ניהול בלוגים, פורום שאלות/תשובות ועוד – יוכלו לבצע זאת ישירות מול אי-מד, בתשלום נוסף.  חברים שיהיו מעוניינים לבדוק את אופציית השידרוג יוכלו להפעיל השדרוג לתקופת ניסיון של 3 חודשים ללא עלות נוספת. (וללא חיובים רטרואקטיביים כמובן..)

אנו מאמינים ששירות זה, שלו חשיבות רבה מאוד בעידן התקשורתי החדש שבו אנו נמצאים, יביא תועלת רבה לחברי האגודה ולקידומם המקצועי.  האגודה כמובן תוודא שהמידע המוצג בדפי הבית עומד בקריטריונים של הקוד האתי הנוגע לפירסום אנשי מקצוע.

חברים שאינם מעוניינים בדף בית – אנא הודיעו לנו במייל חוזר בכדי שנדאג לכך שדף הבית שלכם לא יהיה זמין ברשת.
הנה עוד כמה דגשים טכניים ואחרים:

  1. העלאת תמונת פרופיל תשפר את המיקום בתוצאות מנועי החיפוש ומאוד מומלצת
  2. בחירת אתר משודרג תשפר את המיקום בתוצאות מנועי החיפוש ע"י הוספת בלוגים, והעלאת תמונות/מצגות לגלריה עם מילות חיפוש רצויות.
  3. במידה ואינכם מוצאים בזמן העדכון הגדרות רפואיות מתאימותת למקצועכם או לתחומי הטיפול – ניתן לשלוח להנהלת האתר הודעה וההגדרות יתווספו.

בברכה,
ד"ר סילביו בריל,
יו"ר האגודה הישראלית לכאב

פורסם בקטגוריה חדשות , מאת מערכת האגודה הישראלית לכאב.

כתיבת תגובה